Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej).Zamknij.
Procedura obsługi - UWAGA!!! ZAKAZ OBSŁUGI BEZPOŚREDNIEJ. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą obsługi klientów - Procedura obsługi

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / Aktualności / Archiwalne aktualności

Rusza Ogólnopolski Tydzień Kariery 2015

Siódma edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 19 – 25 października. Na Małopolan czeka blisko 90 wydarzeń, m.in. zajęcia dla gimnazjalistów „Kim będę?” w Brzesku, indywidualne konsultacje dotyczące procesu rekrutacyjnego w języku angielskim w Krakowie, spotkania z przedstawicielami zawodów w Przeciszowie, czy poligon samodoskonalenia i pokazy spawania w Tarnowie.

W organizację Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2015 włączyły się w Małopolsce urzędy pracy, poradnie psychologiczno-pedagogiczne, młodzieżowe centra kariery, a także instytucje szkoleniowe zajmujące się szeroko pojętą aktywizacją i praktyczną nauką zawodu. Przygotowały one różnorodne warsztaty, zajęcia, pokazy, targi, gry, dni otwarte. Wszystko będzie dostępne bezpłatnie dla Małopolan w różnych miejscowościach naszego regionu.

19 października doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie pomogą przećwiczyć umiejętności przydatne na rynku pracy podczas rozgrywek Chłopskiej Szkoły Biznesu, które odbędą się w Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie. 20 października w stolicy Małopolski Sekcja Karier UJ organizuje Targi kariery – JOBS SPOT. 23 października natomiast Fundacja Studentów i Absolwentów UJ BRATNIAK zaprasza na coachingowe warsztaty odkrywania własnych zasobów i projektowania kariery. 22 października warto wejść na stronę www.europeanjobdays.eu/en/poland2015, gdzie zorganizowane zostaną Europejskie Dni Pracy on-line.

W Tarnowie polecamy warsztaty z zakresu rozwoju osobistego zbudowane wyłącznie z ćwiczeń interaktywnych pn. "Don't try! Do it!", które organizuje Biuro Karier, Projektów i Współpracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Urząd Miasta Tarnowa zaprasza do „Darmowej E-Biznesowej Strefy Kreatywności – Rozwiń Karierę z DESK”. Od 20 do 23 października warto również odwiedzić Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie i wziąć udział w meetingu edukacyjnym  „Poznaj swojego doradcę kariery”.

W Nowym Sączu  wszystkich tych, którzy planują szukać pracy w korporacjach, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zachęca do udziału w zajęciach „Nowoczesne metody rekrutacji i selekcji od podszewki”. Wydarzenie zostanie zorganizowane 19 października w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Koordynatorem Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2015 w Małopolsce jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Zapraszamy!

Treść utworzona: dn. 2015-10-16, autor: Tomasz Rospondek.
Treść zaktualizowano: dn. 2015-10-16, autor: Tomasz Rospondek .
Drukuj, Zapisz jako PDF.

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      styczeń 0 r.       >>

dziś mamy 20 stycznia 2022 roku

PnWtŚrCzPtSbN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Tarcza Antykryzysowa

Informacje ogólne

Usługi elektroniczne

Usługi elektroniczne UPPK

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy

Newsletter ofert pracy

Otrzymuj powiadomienia o interesujących Cię ofertach pracy
zapisz się

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

CMSup! Ataraksja

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Redakcja strony