Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej).Zamknij.
Procedura obsługi - UWAGA!!! ZAKAZ OBSŁUGI BEZPOŚREDNIEJ. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą obsługi klientów - Procedura obsługi

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / Aktualności / Archiwalne aktualności

VII Małopolski Dzień Uczenia się

 

baner

 

Od 8 do 10 czerwca zapraszamy na bezpłatne konsultacje, szkolenia, warsztaty, gry i webinaria. To wszystko znajdzie się w ofercie VII Małopolskiego Dnia Uczenia się, organizowanego przez WUP w Krakowie wspólnie z Partnerami.

W tym roku wydarzenie organizowane jest pod hasłem: Każdy może zrobić karierę.

- Zmiany technologiczne i rozwój gospodarki wymuszają zmianę kompetencji zarówno przez osoby poszukujące pracy, jak i pracujące. Każdy zatem musi się rozwijać, szkolić i dostosowywać do szybko zmieniających się potrzeb pracodawców. Doskonałą zachętą to rozpoczęcia aktywności jest właśnie Małopolski Dzień Uczenia się. Podczas wydarzenia będzie można nie tylko dowiedzieć się, jak dobrze zaplanować swoją karierę edukacyjną czy zawodową, ale także uzyskać informacje o nowoczesnych rekrutacjach, poznać techniki efektownej autoprezentacji czy metody na osiągnięcie sukcesu zawodowego - mówi Jacek Pająk, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Dla zainteresowanych karierą w IT tegoroczna oferta jest wyjątkowo bogata. Będzie można dowiedzieć się więcej o programowaniu w Pythonie, zobaczyć jak programuje się gry internetowe czy sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę w Barometrze Kompetencji Informatycznych. Programowania wizualnego w języku Baltie będą mieli szansę nauczyć się nauczyciele. Specjalnie dla menedżerów i członków zespołów projektowych odbędzie się symulacja, dzięki której będzie można dowiedzieć się, czym są zwinne metody zarządzania.

Pracujące osoby młode, od 18 do 25 lat, które chciałyby otrzymać dofinansowanie do szkoleń z języków obcych, zachęcamy do udziału w wydarzeniu Bilans Kariery - więcej niż CV. A wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie "Kierunek Kariera" i otrzymaniem nawet do 87% dofinansowania do szkoleń zapraszamy na spotkania Podążaj w Kierunku Kariery.

Jak co roku będzie też mnóstwo zabawy. Nie zabraknie gier, pokazów robotów, testów i konkursów z nagrodami oraz pikników. To tylko niektóre z propozycji przygotowanych na VII Małopolski Dzień Uczenia się. Uczniowie, studenci, osoby pracujące i bezrobotne oraz seniorzy, a więc każdy, kto tylko ma ochotę przekonać się, że uczenie się jest przyjemne, znajdzie w ofercie Małopolskiego Dnia coś dla siebie.

Pamiętajcie! Na niektóre wydarzenia trzeba się zapisać. Informacji na ten temat szukajcie w programie. Od 25 maja śledźcie też profil www.facebook.com/dzienuczenia.

Koordynatorem VII Małopolskiego Dnia Uczenia się jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - instytucja Województwa Małopolskiego.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Jacek Krupa - Marszałek Województwa Małopolskiego.

W ramach wydarzenia Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego organizuje dwa spotkania 8 i 9 czerwca:

 

harmonogram


Więcej informacji oraz pełny harmonogram wydarzenia można znaleźć na stronie - http://wup-krakow.pl/aktualnosci/2017/5/harmonogram-vii-malopolskiego-dnia-uczenia-sie

 

 


Treść utworzona: dn. 2017-06-01, autor: Tomasz Rospondek.
Treść zaktualizowano: dn. 2017-06-01, autor: Tomasz Rospondek.
Drukuj, Zapisz jako PDF.

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      styczeń 0 r.       >>

dziś mamy 22 stycznia 2022 roku

PnWtŚrCzPtSbN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Tarcza Antykryzysowa

Informacje ogólne

Usługi elektroniczne

Usługi elektroniczne UPPK

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy

Newsletter ofert pracy

Otrzymuj powiadomienia o interesujących Cię ofertach pracy
zapisz się

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

CMSup! Ataraksja

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Redakcja strony