Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej).Zamknij.
Procedura obsługi - UWAGA!!! ZAKAZ OBSŁUGI BEZPOŚREDNIEJ. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą obsługi klientów - Procedura obsługi

Jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / Aktualności

Wirtualne targi pracy w ramach Europejskich Dni Pracy

Baner - na pierwszym planie napis DISCOVER POLAND! WORK WITH US 29 MAY 2019. Na drugim planie w lewym roku znajduje się posąg rzymskiego boga Neptuna trzmajacego trójząb, natomiast w prawym roku konieta w barwach biało-czerwonych

 

Jesteś polskim pracodawcą poszukującym wykwalifikowanych pracowników ?
Weź udział w wirtualnych targach pracy
Discover Poland ! Work with us


„Discover Poland! Work with us” to wydarzenie on-line, które odbędzie się 29 maja 2019 r. w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską www.europeanjobdays.eu.

Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców w dotarciu do osób poszukujących pracy z innych państw Unii Europejskiej, w tym Polaków przebywających w kraju jak i zagranicą, upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach.

Targi ukierunkowane są na branże takie jak: sektor nowoczesnych usług dla biznesu (tzw. Business Services Sector) w szczególności specjaliści IT, procesów finansowo - księgowych, procesów kadrowo-płacowych, obsługi klienta, telemarketingu oraz przemysł poszukujący techników i wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych różnych branż.

Jesteś polskim pracodawcą, który poszukuje pracowników z zagranicy?
Wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania działalności Twojej firmy oraz promocji ofert pracy w całej Europie. Biorąc udział w wydarzeniu masz szansę na pozyskanie kandydatów o poszukiwanych kwalifikacjach oraz różnorodnych kompetencjach językowych. Zrejestruj konto wystawcy, zarządzaj zamieszczanymi tam ogłoszeniami oraz projektami rekrutacyjnymi. W dniu 29 maja br. w godzinach od 10:00 do 14:00 będziesz mógł porozmawiać z kandydatami za pośrednictwem indywidualnych chat’ów on-line. Targom będą towarzyszyły także ciekawe prezentacje video oraz chat publiczny.

Posiadasz krótkie filmy w j. angielskim promujące Twoją firmę?
Prześlij je do nas. Zamieścimy je na głównej stronie targów tak, aby osoby odwiedzające to wydarzenie mogły Ciebie zauważyć i zapoznać się z działalnością firmy.

Wydarzenie skierowane jest do:

  • polskich pracodawców, którzy planują bezpośrednie zatrudnienie pracowników z państw UE/EOG lub Szwajcarii, w tym polskich agencji pracy tymczasowej, których oferty pracy będą dotyczyły pracy na terenie Polski,
  • polskich firm, które założą konto wystawcy i opublikują aktualne oferty pracy,
  • obywateli państw Unii Europejskiej i Szwajcarii, w tym Polaków przebywających w kraju jak i poza granicami kraju.


Jesteś zainteresowany udziałem? Zarejestruj się!
Wejdź na stronę www.europeanjobdays.eu, wybierz zakładkę Register/Zarejestruj, a następnie w części Exhibitor kliknij w create account i uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką. W tej części odznacz Discover Poland ! Work with us . Na zakończenie zaakceptuj wprowadzone dane poprzez create new account, a następnie poczekaj. Sprawdzenie Twoich danych może potrwać 1-2 dni. Po pozytywnej weryfikacji konta wystawcy, otrzymasz link aktywujący konto.

Pamiętaj, żeby w dniu targów prowadzić indywidualne rozmowy z kandydatami przy wykorzystaniu kamerki lub/i słuchawek (zalecane) lub używać jedynie klawiatury. Platforma posiada także funkcję wysyłania zaproszenia na rozmowy on-line do kandydatów, którzy złożyli swoje aplikacje.

Masz już zarejestrowane konto na portalu www.europeanjobdays.eu?
Zaloguj się na swoje konto. Następnie wybierz zakładkę My events oraz Register for another event. Odznacz targi pracy Discover Poland! Work with us i potwierdź żądanie klikając Register for this event. Wybierz opcję online i potwierdź przyciskiem Register. Jako potwierdzenie rejestracji otrzymasz maila od organizatora.

Portal przygotował również krótkie filmy instruktażowe jako wsparcie dla osób korzystających ze strony. Filmy dostępne są pod linkiem: https://www.europeanjobdays.eu/en/video-tutorials
W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości można się skontaktować z obsługą portalu: https://www.europeanjobdays.eu/pl/contact-us


Rejestracja odbywa się w j. angielskim. Udział w targach jest bezpłatny.
Rejestracja pracodawców i publikacja aktualnych ofert pracy trwa do dnia 24 maja br.


Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Białymstoku i Katowicach.
Szczegółowych informacji nt. wydarzenia udzielają doradcy EURES:
WUP Gdańsk: e_staniewicz@wup.gdansk.pl
WUP Katowice: akopczyk@wup-katowice.pl
WUP Białystok: michal.raciborski@wup.wrotapodlasia.pl; beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl

Serdecznie zapraszamy!


Treść utworzona: dn. 2019-05-15, autor: Edyta Prochal.
Treść zaktualizowano: dn. 2019-05-16, autor: Edyta Prochal.
Drukuj, Zapisz jako PDF.

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      styczeń 0 r.       >>

dziś mamy 22 stycznia 2022 roku

PnWtŚrCzPtSbN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Tarcza Antykryzysowa

Informacje ogólne

Usługi elektroniczne

Usługi elektroniczne UPPK

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy

Newsletter ofert pracy

Otrzymuj powiadomienia o interesujących Cię ofertach pracy
zapisz się

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

CMSup! Ataraksja

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Redakcja strony