Uprzejmie informujemy, że z powodu awarii nie jest obecnie dostępny FAX Urzędu (12 632-52-15). Za utrudnienia przepraszamy!

Jesteś tutaj: Strona główna / Oferty pracy / Lokalne oferty pracy

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-11-19/3527: Księgowa

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-11-19/3527 na stanowisko Księgowa.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNE KRAK-OLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Limanowskiego 48/7, Kraków 30-551 Kraków , Polska
Data rejestracji oferty: 19.11.2019 Ilość miejsc pracy:
w tym dla niepełnosprawnych:
1
1
Oferta ważna do: 17.12.2019 Miejsce pracy: Kraków
Data rozpoczęcia pracy: 19.11.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wynagrodzenie od: 4500.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Dodatkowo:zatrudnienie od zaraz
Wymagania/obowiązki
Zawód:Księgowy
Umiejętność/uprawnienie:umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
znajomość rachunkowości
Dodatkowe uwagi/informacje:wykształcenie wyższe kierunkowe o profilu rachunkowość lub finanse, dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, zdolności analityczne, dokładność, sumienność, uczciwość, dobra ogranizacja pracy, inicjatywa, bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym Word, Excel), dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Comarch ERP XL, mile widziane uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, minimum 5 lat na podobym stanowisku
Zakres obowiązków: Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz dokumentacji, rejestrów i deklaracji podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, nadzór nad zespołem księgowości, prowadzenie gospodarki materiałowej, ewidencji środków trwałych, sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych i raportów na potrzeby wewn. i zewn., uzgadnianie obrtów sald kont, wycena aktywów i pasywów, rozliczanie produkcji, rozliczanie inwentaryzacji, współpraca z instytucjami zewn., audytorami, organami podatkowymi i bankami.
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny z pracodawcą
Adres: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO PRODUKCYJNE KRAK-OLD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul.Limanowskiego 48, 30-551 Kraków
Polska
Osoba do kontaktu: Stanisław Cukierski tel.: 602-456-977 mail: stanislaw.cukierski@krak-old.pl

Drukuj, Zapisz jako PDF.

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      grudzień 0 r.       >>

dziś mamy 14 grudnia 2019 roku

PnWtŚrCzPtSbN
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy