Uprzejmie informujemy, że na Filii Urzędu Pracy w Słomnikach występują problemy techniczne związane z działaniem FAX’u.

Jesteś tutaj: Strona główna / Oferty pracy / Lokalne oferty pracy

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-07-08/2105: Recepcjonista/Recepcjonistka

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-07-08/2105 na stanowisko Recepcjonista/Recepcjonistka.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:Kraków Airport Hotel Sp. z o. o., Kpt. M. Medweckiego 3, Balice 32-083 Burów, Polska
Data rejestracji oferty: 08.07.2019 Ilość miejsc pracy: 5
Oferta ważna do: 22.07.2019 Miejsce pracy: Balice
Data rozpoczęcia pracy: 01.08.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie od: 14.70 PLN/mc Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Wymagania/obowiązki
Zawód:Recepcjonista
Język obcy:angielski
Dodatkowe uwagi/informacje:wykształcenie dowolne, znajomość programu Opera mile widziana, orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy, przy wykonywaniu których istnieje możliwość przeniesienia zakażenia lub choroby zakaźnej na inne osoby, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 praca od poniedziałku do niedzieli wg grafika 07.00-19.30 oraz 19.00-07.30
Zakres obowiązków: Meldowanie, wymeldowywanie gości, obsługa recepcji hotelowej wg standardów sieci.
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: CV
Adres: Kraków Airport Hotel Sp. z o. o.
ul.Kpt. M. Medweckiego 3, 32-083 Burów
Polska
Osoba do kontaktu: brak danych brak danych tel.: mail: rekrutacja@krakowairporthotel.pl

Drukuj, Zapisz jako PDF.

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      lipiec 0 r.       >>

dziś mamy 23 lipca 2019 roku

PnWtŚrCzPtSbN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy