Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą podpisywania dokumentów za pomocą Profilu Zaufanego - Procedura podpisu

Jesteś tutaj: Strona główna / Oferty pracy / Lokalne oferty pracy

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-12-27/3908: Ankieter

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-12-27/3908 na stanowisko Ankieter.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE, Wyki 3, Kraków 31-223 Kraków , Polska
Data rejestracji oferty: 27.12.2019 Ilość miejsc pracy:
w tym dla niepełnosprawnych:
1
1
Oferta ważna do: 25.01.2020 Miejsce pracy: Kraków
Data rozpoczęcia pracy: 01.01.2020 Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wynagrodzenie od: 2600.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Wymagania/obowiązki
Zawód:Ankieter
Dodatkowe uwagi/informacje:2 lata stażu pracy(ogółem, także na innym stanowisku) potwierdzonego świadectwami pracy
Zakres obowiązków: Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych / Job vacancy available for disabled. Realizacja ankiet, wywiadów w bezpośrednim kontakcie z respondentami z wykorzystaniem urządzeń mobilnych lub formularzy papierowych. Analiza, kontrola i przygotowanie zebranych matariałów do opracowania. Komputerowa rejestracja ankiet i kwestionariuszy. Praca w terenie na obszarze powiatu krakowskiego bądź sąsiadujących gmin z powiatu wadowickiego i myślenickiego.
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: CV z zamieszczoną na dokumentach aplikacyjnych zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Adres: URZĄD STATYSTYCZNY W KRAKOWIE
ul.Wyki 3, 31-223 Kraków
Polska
Osoba do kontaktu: Anna Wywiał tel.: 12 36 10 233 mail: a.wywial@stat.gov.pl

Drukuj, Zapisz jako PDF.

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      maj 0 r.       >>

dziś mamy 25 maja 2020 roku

PnWtŚrCzPtSbN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Tarcza Antykryzysowa

Informacje ogólne

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy