Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą podpisywania dokumentów za pomocą Profilu Zaufanego - Procedura podpisu

Jesteś tutaj: Strona główna / Oferty pracy / Lokalne oferty pracy

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2020-01-07/0027: TECHNIK INFORMATYK

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2020-01-07/0027 na stanowisko TECHNIK INFORMATYK.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:AFNET Sp. z o. o., KAMIENNA 10, Kraków 31-403 Kraków , Polska
Data rejestracji oferty: 07.01.2020 Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna do: 04.02.2020 Miejsce pracy: Kraków
Data rozpoczęcia pracy: 07.01.2020 Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wynagrodzenie od: 3000.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Wymagania/obowiązki
Wykształcenie:średnie zawodowe
Zawód:Technik informatyk*
Język obcy:angielski (stopien znajomości: słaby)
Umiejętność/uprawnienie:komunikatywność
Prawo jazdy kat. B
bardzo dobra znajomość obsługi komputera
Dodatkowe uwagi/informacje:[Umiejętność 2] : bardzo dobra znajomość obsługi komputerów [Umiejętność 1] : znajomość zagadnień sieciowych
Zakres obowiązków: obsługa informatyczna klientów pracowdawcy (pomoc zdalna, pomoc telefoniczna, prace serwisowe, prace instalacyjne)
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: Kontakt z Pracodawcą
Adres: AFNET Sp. z o. o.
ul.KAMIENNA 10, 31-403 Kraków
Polska
Osoba do kontaktu: Barbara Bała tel.: mail: biuro@afnet.com.pl

Drukuj, Zapisz jako PDF.

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      kwiecień 0 r.       >>

dziś mamy 01 kwietnia 2020 roku

PnWtŚrCzPtSbN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy