Jesteś tutaj: Strona główna / Oferty pracy / Lokalne oferty pracy

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2020-01-03/0014: Magazynier

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2020-01-03/0014 na stanowisko Magazynier.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:KRASSING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Tarnów 5/7, 33-100 Tarnów, Polska
Data rejestracji oferty: 03.01.2020 Ilość miejsc pracy: 10
Oferta ważna do: 16.01.2020 Miejsce pracy: Modlnica
Data rozpoczęcia pracy: 27.01.2020 Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie od: 2040.00 PLN/mc Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 0
Wymagania/obowiązki
Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowe
Zawód:Magazynier
Język obcy:ukraiński
Umiejętność/uprawnienie:dokładność
Dodatkowe uwagi/informacje:[Inne] : Znajomość j. Ukraińskiego z uwagi na pracę, głównie wśród pracowników z Ukrainy, gdzie przełożonymi (brygadzistami) są również pracownicy z Ukrainy.
Zakres obowiązków: Prace magazynowe i porządkowe.
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie z Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego
Adres: KRASSING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul.Tarnów 5, 33-100 Tarnów
Polska
Osoba do kontaktu: Mykhaylo Krasovskyy tel.: 880116225

Drukuj, Zapisz jako PDF.

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      luty 0 r.       >>

dziś mamy 22 lutego 2020 roku

PnWtŚrCzPtSbN
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO