Jesteś tutaj: Strona główna / Oferty pracy / Lokalne oferty pracy

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-10-31/3376: Pracownik produkcyjny

Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-10-31/3376 na stanowisko Pracownik produkcyjny.

Informacje podstawowe:
Data rejestracji oferty: 31.10.2019 Ilość miejsc pracy: 25
Oferta ważna do: 13.11.2019 Miejsce pracy: Morawica
Data rozpoczęcia pracy: 22.11.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie od: 14.70 PLN/mc Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 0
Wymagania/obowiązki
Zawód:Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Dodatkowe uwagi/informacje:mile widziana znajomość prostych prac przy linii produkcyjnej
Zakres obowiązków: proste prace manualne przy linii produkcyjnej, proste prace manualne przy pakowaniu
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie z Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego
Adres: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
ul.Mazowiecka 21, 30-019 Kraków
Polska
Osoba do kontaktu: Adrian Nowak tel.: 122997428 mail: adnowak@uppk.pl

Drukuj, Zapisz jako PDF.

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      listopad 0 r.       >>

dziś mamy 17 listopada 2019 roku

PnWtŚrCzPtSbN
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy