Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej).Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Urząd / Statystyka i analiza

Statystyka i analiza

Dane statystyczne w kolejnych mieisącach, kwartałach i latach


Rok:

Wyszczególnienie na koniec kolejnego miesiąca 2018 roku:

Tabela zawierająca dane o ilościach osób bezrobotnych w podziale na kategorie i poszczególne miesiące 2018 roku.
WyszczególnienieMiesiąc
12345
Ogółem51005111504648274543
Z prawem do zasiłku743733681646588
Niepełnosprawni262260266256243
Liczba zarejestrowanych673505527506409
Liczba wyrejestrowanych527494592725693
Podjęcie pracy (ogółem)260286325386277
Podjęcia pracy niesubsydiowane258256303330248
Podjęcia pracy subsydiowane230225629
Prace interwencyjne000115
Roboty publiczne125181416
Podjęcie działalności gospodarczej000200
Refundacja kosztów zatrudnienia bezrobotnego00014
Rozpoczęcie szkolenia11120697
Rozpoczęcie stażu574036116102
Rozpoczęcie pracy społecznie użytecznej01115213
Stopa bezrobocia - powiat4.94.94.94.64.4
Stopa bezrobocia - województwo5.65.55.45.14.9
Stopa bezrobocia - kraj6.96.86.66.36.1

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      lipiec 0 r.       >>

dziś mamy 20 lipca 2018 roku

PnWtŚrCzPtSbN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy

Newsletter ofert pracy

Otrzymuj powiadomienia o interesujących Cię ofertach pracy
zapisz się

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

CMSup! Ataraksja

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Redakcja strony