Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej).Zamknij.
Uprzejmie informujemy, że na Filii Urzędu Pracy w Słomnikach występują problemy techniczne związane z działaniem FAX’u.

Jesteś tutaj: Strona główna / Urząd / Statystyka i analiza

Statystyka i analiza

Dane statystyczne w kolejnych mieisącach, kwartałach i latach


Rok:

Wyszczególnienie na koniec kolejnego miesiąca 2019 roku:

Tabela zawierająca dane o ilościach osób bezrobotnych w podziale na kategorie i poszczególne miesiące 2019 roku.
WyszczególnienieMiesiąc
123456
Ogółem471346934584437041844074
Z prawem do zasiłku706690678632586566
Liczba zarejestrowanych637504419437444487
Liczba wyrejestrowanych443524528651630597
Podjęcie pracy (ogółem)259306276281312251
Podjęcia pracy niesubsydiowane254276249253239190
Prace interwencyjne0035412
Roboty publiczne527181885
Podjęcie działalności gospodarczej00115036
Refundacja kosztów zatrudnienia bezrobotnego000045
Rozpoczęcie szkolenia0035440100
Rozpoczęcie stażu343891168296
Rozpoczęcie pracy społecznie użytecznej028171000
Stopa bezrobocia - powiat4.34.34.243.80
Stopa bezrobocia - województwo4.94.94.84.54.40
Stopa bezrobocia - kraj6.16.15.95.65.45.3

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      lipiec 0 r.       >>

dziś mamy 23 lipca 2019 roku

PnWtŚrCzPtSbN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy

Newsletter ofert pracy

Otrzymuj powiadomienia o interesujących Cię ofertach pracy
zapisz się

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

CMSup! Ataraksja

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Redakcja strony