Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej).Zamknij.
Prawo jazdy kategoria B - rekrutacja | Włącz powiadomienia SMS o ofertach pracy | Zgłoś chęć uczestnictwa w wybranym szkoleniu

Jesteś tutaj: Strona główna / Urząd / Statystyka i analiza

Statystyka i analiza

Dane statystyczne w kolejnych mieisącach, kwartałach i latach


Rok:

Wyszczególnienie na koniec kolejnego miesiąca 2017 roku:

Tabela zawierająca dane o ilościach osób bezrobotnych w podziale na kategorie i poszczególne miesiące 2017 roku.
WyszczególnienieMiesiąc
12345
Ogółem60436050589955755494
Z prawem do zasiłku894882845816783
Liczba zarejestrowanych748591656508699
Liczba wyrejestrowanych575584807832780
Podjęcie pracy (ogółem)355332363332315
Podjęcia pracy niesubsydiowane344285319282246
Prace interwencyjne101099
Roboty publiczne545261915
Podjęcie działalności gospodarczej000040
Refundacja kosztów zatrudnienia bezrobotnego00042
Rozpoczęcie szkolenia00144165
Rozpoczęcie stażu415175247107
Rozpoczęcie przygotowania zawodowego00000
Stopa bezrobocia - powiat5.95.95.85.50
Stopa bezrobocia - województwo6.96.96.66.20
Stopa bezrobocia - kraj8.68.58.17.77.5

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      czerwiec 0 r.       >>

dziś mamy 24 czerwca 2017 roku

PnWtŚrCzPtSbN
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Oferta kształcenia

Zgłoś chęć uczestnictwa w szkoleniach

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy

Newsletter ofert pracy

Otrzymuj powiadomienia o interesujących Cię ofertach pracy
zapisz się

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

CMSup! Ataraksja

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Redakcja strony