Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej).Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Urząd / Statystyka i analiza

Statystyka i analiza

Dane statystyczne w kolejnych mieisącach, kwartałach i latach


Rok:

Wyszczególnienie na koniec kolejnego miesiąca 2018 roku:

Tabela zawierająca dane o ilościach osób bezrobotnych w podziale na kategorie i poszczególne miesiące 2018 roku.
WyszczególnienieMiesiąc
1234
Ogółem5100511150464827
Z prawem do zasiłku743733681646
Liczba zarejestrowanych673505527506
Liczba wyrejestrowanych527494592725
Podjęcie pracy (ogółem)260286325386
Podjęcia pracy niesubsydiowane258256303330
Prace interwencyjne00011
Roboty publiczne1251814
Podjęcie działalności gospodarczej00020
Refundacja kosztów zatrudnienia bezrobotnego0001
Rozpoczęcie szkolenia111206
Rozpoczęcie stażu574036116
Stopa bezrobocia - powiat4.94.94.90
Stopa bezrobocia - województwo5.65.55.40
Stopa bezrobocia - kraj6.96.86.60

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      maj 0 r.       >>

dziś mamy 26 maja 2018 roku

PnWtŚrCzPtSbN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Oferta kształcenia

Zgłoś chęć uczestnictwa w szkoleniach

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy

Newsletter ofert pracy

Otrzymuj powiadomienia o interesujących Cię ofertach pracy
zapisz się

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

CMSup! Ataraksja

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Redakcja strony