Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej).Zamknij.
Prawo jazdy kategoria B - rekrutacja | Włącz powiadomienia SMS o ofertach pracy | Zgłoś chęć uczestnictwa w wybranym szkoleniu

Jesteś tutaj: Strona główna / Urząd / Statystyka i analiza

Statystyka i analiza

Dane statystyczne w kolejnych mieisącach, kwartałach i latach


Rok:

Wyszczególnienie na koniec kolejnego miesiąca 2017 roku:

Tabela zawierająca dane o ilościach osób bezrobotnych w podziale na kategorie i poszczególne miesiące 2017 roku.
WyszczególnienieMiesiąc
123456
Ogółem604360505899557554945191
Z prawem do zasiłku894882845816783769
Liczba zarejestrowanych748591656508699619
Liczba wyrejestrowanych575584807832780922
Podjęcie pracy (ogółem)355332363332315391
Podjęcia pracy niesubsydiowane344285319282246279
Prace interwencyjne10109912
Roboty publiczne54526191512
Podjęcie działalności gospodarczej00004078
Refundacja kosztów zatrudnienia bezrobotnego000421
Rozpoczęcie szkolenia00144165190
Rozpoczęcie stażu41517524710793
Rozpoczęcie przygotowania zawodowego000000
Stopa bezrobocia - powiat5.95.95.85.55.40
Stopa bezrobocia - województwo6.96.96.66.260
Stopa bezrobocia - kraj8.68.58.17.77.47.2

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      lipiec 0 r.       >>

dziś mamy 26 lipca 2017 roku

PnWtŚrCzPtSbN
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Oferta kształcenia

Zgłoś chęć uczestnictwa w szkoleniach

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy

Newsletter ofert pracy

Otrzymuj powiadomienia o interesujących Cię ofertach pracy
zapisz się

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

CMSup! Ataraksja

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Redakcja strony