Wykorzystujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka), aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania (więcej).Zamknij.

Jesteś tutaj: Strona główna / Urząd / Statystyka i analiza

Statystyka i analiza

Dane statystyczne w kolejnych mieisącach, kwartałach i latach


Rok:

Wyszczególnienie na koniec kolejnego miesiąca 2019 roku:

Tabela zawierająca dane o ilościach osób bezrobotnych w podziale na kategorie i poszczególne miesiące 2019 roku.
WyszczególnienieMiesiąc
1234
Ogółem4713469345844370
Z prawem do zasiłku706690678632
Liczba zarejestrowanych637504419437
Liczba wyrejestrowanych443524528651
Podjęcie pracy (ogółem)259306276281
Podjęcia pracy niesubsydiowane254276249253
Prace interwencyjne0035
Roboty publiczne5271818
Podjęcie działalności gospodarczej0011
Refundacja kosztów zatrudnienia bezrobotnego0000
Rozpoczęcie szkolenia00354
Rozpoczęcie stażu34389116
Rozpoczęcie przygotowania zawodowego0000
Stopa bezrobocia - powiat4.34.34.20
Stopa bezrobocia - województwo4.94.94.80
Stopa bezrobocia - kraj6.16.15.90

Strona główna

Kalendarz wydarzeń

<<      maj 0 r.       >>

dziś mamy 27 maja 2019 roku

PnWtŚrCzPtSbN
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Sprawdź termin wizyty

Sprawdź termin zaplanowanej wizyty
oraz skorzystaj z usługi przypominania!

Rejestracja on-line

Rejestracja w Urzędzie przez Internet

Statystyka

Informacje na temat rynku pracy

Publikacje

Broszury i foldery informacyjne

Galeria WIDEO

Filmy Urzędu Pracy

Newsletter ofert pracy

Otrzymuj powiadomienia o interesujących Cię ofertach pracy
zapisz się

Aby zatrzymać i/lub przesuwać bannery wybierz strzałkę i naciśnij Enter.

CMSup! Ataraksja

RSS | Wersja mobilna | Mapa strony | Statystyki strony | Redakcja strony