Zapraszamy! "Dzień Pracodawcy"

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu w ramach inicjatywy "Dzień Pracodawcy", które odbędzie się w najbliższą środę 18.09.2019 roku

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego organizuje w dniu 18 września 2019 r. w godz. 1630-1800 spotkania informacyjno-konsultacyjne dla Pracodawców i Przedsiębiorców z terenu Powiatu Krakowskiego. Pracodawcy będą mieli możliwość uzyskania szczegółowych  informacji o usługach urzędu, a także złożenia wniosków i innej dokumentacji, w tym między innymi:

  • oferty pracy,
  • wniosków na dofinansowanie kształcenia pracowników i pracodawców
    w ramach KFS,
  • dokumentacji związanej z zamiarem zatrudnienia cudzoziemców,
  • organizacji stażu,
  • wniosków na prace subsydiowane (prace interwencyjne, doposażenie stanowiska pracy, refundacja składek itp.)

Organizowane będą także warsztaty i lokalne spotkania tematyczne w następujących obszarach:

w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego w Krakowie: Pracodawca przyjazny rodzinie” – warsztaty z Konsultantem ds. Rodziny , Pomoc Publiczna dla pracodawców.

w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego Filia w Skawinie: Akademia przedsiębiorczości – warsztaty z konsultantem ds. Rozwoju Przedsiębiorczości, Pomoc publiczna dla Pracodawców.

w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego Filia w Słomnikach: Konsultacje dla instytucji publicznych w zakresie otrzymania dofinansowania na zatrudnienie osób niepełnosprawnych „PFRON Stabilne Zatrudnienie” – warsztaty w konsultantem ds. Niepełnosprawnych, Pomoc publiczna dla Pracodawców.

w Urzędzie Pracy Powiatu Krakowskiego Filia w Krzeszowicach –  Spotkanie informacyjne w Sali Herbowej, Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach ul. Grunwaldzka 4: Konsultacje i poradnictwo dla pracodawców w zakresie korzystania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS), Warsztaty: Legalna praca cudzoziemca.

 

Plakat


Treść utworzona: dn. 2019-09-16, autor: Edyta Prochal.
Treść zaktualizowano: dn. 2019-09-16, autor: Edyta Prochal.
Drukuj, Zapisz jako PDF.

Wydruk strony: www.uppk.pl/1,glowna/57,aktualnosci/1437,zapraszamy-dzien-pracodawcy
Data wydruku: 2022-01-20 14:08:03