Rekrutacja do projektu „Gotuj po hiszpańsku II”

Logietka: Fundusze Europejskie Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolita Polska,Unia Europejska Europejski Fundusz Społeczny

Zdjęcie: Zdjęcie przedstawia 11 kucharzy , a przed nimi na wózkach leża potrawy

 

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI prowadzi kolejny nabór do IX edycji  BEZPŁATNEGO projektu „Gotuj po hiszpańsku II” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

W ramach projektu można wyjechać na 60 dni do Walencji na kurs kuchni śródziemnomorskiej i praktyki w restauracjach. Wśród restauracji w których uczestnicy odbywają praktyki są restauracje z przewodnika Michelin oraz z gwiazdką Michelin. Przed wyjazdem jest zapewnione wsparcie językowe oraz odpowiednie przygotowanie do wyjazdu. Po powrocie do Polski projekt umożliwia także organizację i odbycie stażu w Polskich restauracjach.

 

Projekt „Gotuj po hiszpańsku II”, to nie tylko projekt, który dotyczy rozwoju umiejętności zawodowych. Jak każdy projekt mobilnościowy rozwija wszechstronnie i motywuje do zmiany, inspiruje.

 

Projekt skierowany jest do osób w wieku 18-35 lat, zamieszkałych w Małopolsce, nieuczących się, niepracujących, zarówno do  zawodowych kucharzy, osób z wykształceniem gastronomicznych oraz tych, które pasjonują się gotowaniem. Do projektu można zgłosić się do 06.02.2020 r.

 

Wyjechało z nami już 130 osób. Wśród nich jest wielu kucharzy, a także pasjonatów kuchni, którzy dzisiaj pracują w krakowskich restauracjach oraz restauracjach w całej Polsce. 

 

Projekt „Gotuj po hiszpańsku II” został wytypowany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej jako przykład dobrych praktyk i przedstawiony w programie TVP „Fundusze Europejskie jak to działa”. https://www.youtube.com/watch?v=Es1gZUsWibE&t=176s. Projekt został także zaprezentowany w Brukseli na międzynarodowej konferencji z przedstawicielami Parlamentu Europejskiego organizowanej przez Ministerstwo Pracy i Spraw Socjalnych  Republiki Federalnej Niemiec.

Logietka Gotuj po Hiszpańsku

Zachęcamy do zapoznania się z blogiem: http://blog.gotujpohiszpansku.pl/ oraz materiałami.

Spot_1 „Gotuj po hiszpańsku II” : https://www.youtube.com/watch?v=pqtgSD7JrE0&t=11s

Spot_2 „Gotuj po hiszpańsku II”: https://www.youtube.com/watch?v=FBXQEa8sq-E

 

Zapraszamy do kontaktu!

Zespół Fundacji

 

Kontakt:

Anna Irzyk-Armata

Tel: 12 200 21 77 lub 782-060-527

gotuj@fundacjaproaktywni.pl

Plac Sikorskiego 2, 31-115 Kraków


Treść utworzona: dn. 2020-01-29, autor: Mateusz Czopek.
Treść zaktualizowano: dn. 2020-01-29, autor: Mateusz Czopek.
Drukuj, Zapisz jako PDF.

Wydruk strony: www.uppk.pl/1,glowna/57,aktualnosci/1621,rekrutacja-do-projektu-gotuj-po-hiszpansku-ii
Data wydruku: 2020-02-28 14:06:55