UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! Zmiany we wnioskach i umowach o pomoc realizowaną przez urzędy pracy w ramach tarczy antykryzysowej!

Logo tarcza antykryzysowa

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! Zmiany we wnioskach i umowach o pomoc realizowaną przez urzędy pracy w ramach tarczy antykryzysowej!

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 16 kwietnia 2020r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 zmianie uległy treści wniosków i umów dotyczące pomocy realizowanej przez urzędy pracy w ramach Tarczy Antykryzysowej. Treść pisma dostępna w załączniku.

W związku z powyższym prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na aktualność składanych przez Państwa wniosków.

Aktualne wzory do odpowiednich form pomocy dostępne są pod poniższymi linkami lub na portalu praca.gov.pl w przypadku elektronicznego składania wniosku.

Usługi realizowane przez Powiatowe Urzędy Pracy*

 Usługa realizowana przez Wojewódzkie Urzędy Pracy*

 *UWAGA: Wnioski należy składać do urzędu pracy właściwego ze względu na miejsce prowadzenia działalności!

Właściwość terytorialna Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego stanowi obszar Powiatu Krakowskiego z gminami: Czernichów, Igołomia - Wawrzeńczyce, Iwanowice, Jerzmanowice - Przeginia, Kocmyrzów - Luborzyca, Krzeszowice, Liszki, Michałowice, Mogilany, Skała, Skawina, Słomniki, Sułoszowa, Świątniki Górne, Wielka Wieś, Zabierzów, Zielonki.


Treść utworzona: dn. 2020-04-20, autor: Tomasz Rospondek.
Treść zaktualizowano: dn. 2020-04-20, autor: Tomasz Rospondek.
Drukuj, Zapisz jako PDF.

Wydruk strony: www.uppk.pl/1,glowna/57,aktualnosci/19731686,uwaga-wazna-informacja-zmiany-we-wnioskach-i-umowach-o-pomoc-realizowana-przez-urzedy-pracy-w-ramach-tarczy-antykryzysowej
Data wydruku: 2022-01-20 14:43:31