Strefy Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie”

W dniach 22 września do 24 września 2017 roku na Placu 1000-lecia w Chrzanowie, Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego uczestniczył w kolejnym z cyklu spotkań z funduszami europejskimi organizowanymi w ramach Strefy Funduszy Europejskich "Małopolska Myśli o Tobie".

Strefy Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” to cykl wydarzeń plenerowych organizowanych przez Województwo Małopolskie, podczas których można dowiedzieć się jak realizować swoje marzenia i pomysły dzięki środkom unijnym. Przedsiębiorcy oraz osoby zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej z kolei dowiedzą się w jaki sposób mogą starać się o pieniądze na ten cel. Wyczerpujących informacji na ten temat udzielą eksperci funduszy europejskich,  specjaliści z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego .

W Strefie Funduszy Europejskich, Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego, prezentował informację w zakresie aktualnej oferty wspierającej osoby bezrobotne, poszukujące pracy jak i pracodawców. Dodatkowo prezentowano aktualnie realizowane projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego, „Lubię To III” oraz „.Mania Pracowania III”

Dodatkowo w Strefie Funduszy prezentowała się uczestniczka projektu „Lubię to” realizowanego przez Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Pani Magdalena Nowaczewska, zwyciężczyni 5. edycji programu MasterChef, która w ramach projektu „Lubię To” otrzymała środki na podjęcie działalności gospodarczej.

Pani Magdalena prezentowała sposoby przygotowania różnych rodzajów smoothies, np. oczyszczających, rozgrzewających, energetyzujących, orzeźwiających, odżywczych. Odwiedzający stoisko mieli możliwość degustowania napojów oraz rozmowy z Panią Magdą Nowaczewską o jej przygodzie z programem MasterChef i jej historii skorzystania z funduszy UE.

 

zdjęcie
     

 


Treść utworzona: dn. 2017-09-26, autor: Michał Słowik.
Treść zaktualizowano: dn. 2017-09-26, autor: Michał Słowik.
Drukuj, Zapisz jako PDF.

Wydruk strony: www.uppk.pl/1,glowna/57,aktualnosci/960,strefy-funduszy-europejskich-malopolska-mysli-o-tobie-
Data wydruku: 2021-07-28 10:17:05