Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-11-04/3398 na stanowisko elektryk/elektronik.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:SANPRO SYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Ślężna 118, Wrocław 53-111 Wrocław , Polska
Data rejestracji oferty: 04.11.2019 Ilość miejsc pracy: 10
Oferta ważna do: 02.12.2019 Miejsce pracy: Kraków
Data rozpoczęcia pracy: 04.11.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wynagrodzenie od: 3100.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Dodatkowo:zatrudnienie od zaraz
Wymagania/obowiązki
Wykształcenie:średnie zawodowe 4 letnie, typ: techniczne
Zawód:Elektryk*
Umiejętność/uprawnienie:umiejętność czytania schematów elektrycznych
uprawnienia SEP
Dodatkowe uwagi/informacje: umiejętność czytania schematów elektrycznych, uprawnienia sep, oraz mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Zakres obowiązków: - zabezpieczenie sprawności niskoprądowych urządzeń automatyki przemysłowej od strony elektrycznej; - wykonywanie prac konserwacyjnych inwestycyjnych oraz przeglądów zgodnie z harmonogramem; - wykonywanie zleconych prac przy urządzeniach i instalacjach elektroenergetycznych, automatycznych oraz pneumatycznych; - współpraca z pracownikami zespołu technicznego, produkcji i innych komórek organizacyjnych, monitorowanie stanu zaparów działu w tym części zmiennych i materiałów eksploatacyjnych; - zgłaszanie bieżących potrzeb zakupowych. Miejsce pracy teren Huty Sendzimira
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: CV na adres e-mail pracodawcy
Adres: SANPRO SYNERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul.Ślężna 118, 53-111 Wrocław
Polska
Osoba do kontaktu: brak danych brak danych tel.: mail: p.stempin@impel.pl

Wydruk strony: www.uppk.pl/2,oferty-pracy/44,lokalne-oferty-pracy/102
Data wydruku: 2019-12-08 06:26:46