Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-12-12/3811 na stanowisko Pracownik działu handlowego.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:ORIS Spółka Jawna JAN JASIOŁEK , Wołowice 501, Wołowice 32-070 Czernichów, Polska
Data rejestracji oferty: 12.12.2019 Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna do: 10.01.2020 Miejsce pracy: Wołowice
Data rozpoczęcia pracy: 02.01.2020 Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wynagrodzenie od: 2600.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Wymagania/obowiązki
Zawód:Specjalista do spraw sprzedaży
Język obcy:rosyjski
angielski
Umiejętność/uprawnienie:komunikatywność
Dodatkowe uwagi/informacje:Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
Zakres obowiązków: Składanie ofert, kontakt z klientem, obsługa klienta
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie z Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego
Adres: ORIS Spółka Jawna JAN JASIOŁEK
ul.Wołowice 501, 32-070 Czernichów
Polska
Osoba do kontaktu: Jan Jasiołek tel.: 693 357 377 , 12 280-01-45

Wydruk strony: www.uppk.pl/2,oferty-pracy/44,lokalne-oferty-pracy/11
Data wydruku: 2020-01-21 01:27:51