Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-11-13/3474 na stanowisko Pracownik hali - dział przemysłowy.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:AUCHAN POLSKA Sp. z o.o., Puławska 46, 05-500 Piaseczno, Polska
Data rejestracji oferty: 13.11.2019 Ilość miejsc pracy: 10
Oferta ważna do: 13.12.2019 Miejsce pracy: Kraków
Data rozpoczęcia pracy: 13.11.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wynagrodzenie od: 2400.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: trzy zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Dodatkowo:zatrudnienie od zaraz
Wymagania/obowiązki
Zawód:Pracownik rozkładający towar na półkach
Zakres obowiązków: - uzupełnianie asortymentu oraz poprawności jego oznakowania - zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów - obsługa i doradzanie klientom produktów odpowiednich do ich potrzeb
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: CV
Adres: AUCHAN POLSKA Sp. z o.o.
ul.Puławska 46, 05-500 Piaseczno
Polska
Osoba do kontaktu: Justyna Skalna tel.: 502-446-896 mail: rekrutacja.1035@auchan.pl

Wydruk strony: www.uppk.pl/2,oferty-pracy/44,lokalne-oferty-pracy/114
Data wydruku: 2019-11-15 21:28:39