Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-11-13/3463 na stanowisko Kierownik Zespołu.

Informacje podstawowe:
Data rejestracji oferty: 13.11.2019 Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna do: 27.11.2019 Miejsce pracy: Zabierzów
Data rozpoczęcia pracy: 04.12.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie od: 13000.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Wymagania/obowiązki
Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)
Zawód:Pozostali specjaliści do spraw zarządzania i organizacji
Język obcy:angielski
hiszpański
Dodatkowe uwagi/informacje:[Inne] : język angielski co najmniej na poziomie B1, preferowany B2 język hiszpański na poziomie C1 mile widziane doświadczenie w pracy w firmie międzynarodowej
Zakres obowiązków: • Zarządzanie zespołem ok 10 księgowych działu księgowości GL • Zarządzanie realizacja operacji transakcyjnych z obszaru księgowości GL • Nadzór nad realizację celów efektywnościowych w odniesieniu do powierzonego procesu • Zapewnienie zgodności z wewnętrznym systemem kontroli • Wsparcie dla przydzielonych rynków w zakresie procesów finansowych. Rola głównego punktu kontaktowego pomiędzu afiliacją a centrum SSC na poziomie operacyjnym • Wsparcie dla pocesów usprawnieniowych w przydzielonym obszarze procesowym
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Adres: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Filia w Krzeszowicach
ul.Kolejowa 1, 32-065 Krzeszowice
Polska
Osoba do kontaktu: Ewelina Malinkiewicz tel.: 122822051

Wydruk strony: www.uppk.pl/2,oferty-pracy/44,lokalne-oferty-pracy/117
Data wydruku: 2019-11-16 22:11:56