Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-11-21/3559 na stanowisko Sprzedawca/kasjer.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:MK INTERIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, RYDYGIERA 11 220, Warszawa 01-793 Warszawa , Polska
Data rejestracji oferty: 21.11.2019 Ilość miejsc pracy: 10
Oferta ważna do: 31.01.2020 Miejsce pracy: Warszawa
Data rozpoczęcia pracy: 21.11.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie od: 15.50 PLN/mc Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Dodatkowo:zatrudnienie od zaraz
Wymagania/obowiązki
Zawód:Sprzedawca*
Umiejętność/uprawnienie:książeczka sanepidowska
umiejętność obsługi kasy fiskalnej
Dodatkowe uwagi/informacje:Wykształcenie min. podstawowe, wymagana książeczka sanepidowska, mile widziane umiejętność obsługi kasy fiskalnej i doświadczenie zawodowe
Zakres obowiązków: Obsługa kasy, dokładanie towaru, porządkowanie sklepu
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: CV
Adres: MK INTERIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul.RYDYGIERA 11 220, 01-793 Warszawa
Polska
Osoba do kontaktu: Kacper Kania tel.: 720 800 286 mail: krakow@mkinterim.pl

Wydruk strony: www.uppk.pl/2,oferty-pracy/44,lokalne-oferty-pracy/129
Data wydruku: 2019-12-12 10:17:22