Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-11-14/3494 na stanowisko Mechanik samochodowy.

Informacje podstawowe:
Data rejestracji oferty: 14.11.2019 Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna do: 31.01.2020 Miejsce pracy: Kraków
Data rozpoczęcia pracy: 14.11.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od: 2250.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Dodatkowo:zatrudnienie od zaraz
Wymagania/obowiązki
Wykształcenie:zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne
Zawód:Mechanik samochodów osobowych
Zakres obowiązków: Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. naprawa samochodów osobowych
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
Adres: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Filia w Słomnikach
ul.Kościuszki 64, 32-090 Słomniki
Polska
Osoba do kontaktu: Anna Kawula tel.: 123881398 mail: akawula@uppk.pl

Wydruk strony: www.uppk.pl/2,oferty-pracy/44,lokalne-oferty-pracy/17
Data wydruku: 2020-08-10 10:32:23