Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-12-17/3838 na stanowisko Kucharz.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:FAMILY PARTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Krakowska 62 D, 32-090 Słomniki, Polska
Data rejestracji oferty: 17.12.2019 Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna do: 15.01.2020 Miejsce pracy: Słomniki
Data rozpoczęcia pracy: 17.12.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie od: 14.70 PLN/mc Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Dodatkowo:zatrudnienie od zaraz
Wymagania/obowiązki
Wykształcenie:średnie zawodowe, typ: gastronomiczne
Zawód:Kucharz*
Umiejętność/uprawnienie:książeczka sanepidowska
Zakres obowiązków: Samodzielne sporządzanie potraw
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: cv
Adres: FAMILY PARTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul.Krakowska 62 D, 32-090 Słomniki
Polska
Osoba do kontaktu: Bartosz Domagalski tel.: 602 726 478

Wydruk strony: www.uppk.pl/2,oferty-pracy/44,lokalne-oferty-pracy/18
Data wydruku: 2020-05-28 18:29:40