Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-12-03/3731 na stanowisko Specjalista ds. modelowania ryzyka i analiz.

Informacje podstawowe:
Data rejestracji oferty: 03.12.2019 Ilość miejsc pracy: 1
Oferta ważna do: 17.12.2019 Miejsce pracy: Zabierzów
Data rozpoczęcia pracy: 16.12.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od: 7133.33 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Wymagania/obowiązki
Wykształcenie:wyższe (w tym licencjat)
Zawód:Specjalista zarządzania ryzykiem (underwriter)
Język obcy:angielski
ukraiński
Dodatkowe uwagi/informacje:[Inne] : - Bardzo dobra znajomość języków programowania R oraz zapytań bazodanowych SQL - bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel
Zakres obowiązków: - tworzenie oraz rozwijanie istniejących metodologii używanych do szacowania ryzyka związanego z państwami bądź pomiotami prawnymi mającymi podobny charakter;- tworzenie modeli ilościowych przy wykorzystaniu języka programowania R oraz zapytań bazodanowych w SQL; - monitorowanie, utrzymywanie i zarządzanie modelami; - automatyzowanie, usprawnianie i upraszczanie istniejących procesów- tworzenie międzynarodowych analiz porównawczych (ekonomicznych i geopolitycznych); - odpowiadanie na zapytania od regulatorów, kadry zarządzających i innych interesariuszy; - współpraca ze specjalistami w różnych dziedzinach w celu ulepszenia narzędzi i infrastruktury oraz optymalizacji procesów
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Adres: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Filia w Krzeszowicach
ul.Kolejowa 1, 32-065 Krzeszowice
Polska
Osoba do kontaktu: Ewelina Malinkiewicz tel.: 122822051

Wydruk strony: www.uppk.pl/2,oferty-pracy/44,lokalne-oferty-pracy/220
Data wydruku: 2019-12-12 09:43:10