Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-11-13/3470 na stanowisko oczyszczanie odlewów (czynności wg zlecenia).

Informacje podstawowe:
Data rejestracji oferty: 13.11.2019 Ilość miejsc pracy: 3
Oferta ważna do: 04.12.2019 Miejsce pracy: Skawina
Data rozpoczęcia pracy: 29.11.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie
Wynagrodzenie od: 14.70 PLN/mc Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Wymagania/obowiązki
Zawód:Pozostali formierze odlewniczy i pokrewni
Dodatkowe uwagi/informacje:mile widziana podstawowa znajomość języka ukraińskiego,niezbędna wg pracodawcy do porozumienia się ze współpracownikami z Ukrainy
Zakres obowiązków: czynności wg zlecenia,czynności związane z obróbką elementów metalowych w branży metalurgicznej,obsługa wszelkiego rodzaju urządzeń do oczyszczania odlewów i skrawających,dźwiganie
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
Adres: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Filia w Skawinie
ul.Ogrody 17, 32-050 Skawina
Polska
Osoba do kontaktu: Małgorzata Kępa tel.: 122767098 mail: mkepa@uppk.pl

Wydruk strony: www.uppk.pl/2,oferty-pracy/44,lokalne-oferty-pracy/32
Data wydruku: 2019-12-08 05:48:39