Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-10-29/3331 na stanowisko Kasjer - sprzedawca.

Informacje podstawowe:
Dane firmy:FHU MIX JAN JANIK, Długa 53/4, Kraków 31-147 Kraków , Polska
Data rejestracji oferty: 29.10.2019 Ilość miejsc pracy: 15
Oferta ważna do: 28.11.2019 Miejsce pracy: Skawina
Data rozpoczęcia pracy: 29.10.2019 Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Wynagrodzenie od: 2250.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Dodatkowo:zatrudnienie od zaraz
Wymagania/obowiązki
Zawód:Sprzedawca*
Dodatkowe uwagi/informacje:wykształcenei dowolne, mile widziana książeczka sanepid
Zakres obowiązków: wykonywanie czynności związanych z pracą w sklepie (Lewiatan)
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Adres: FHU MIX JAN JANIK
ul.Długa 53, 31-147 Kraków
Polska
Osoba do kontaktu: Jan Janik tel.: 885060101

Wydruk strony: www.uppk.pl/2,oferty-pracy/44,lokalne-oferty-pracy/36
Data wydruku: 2019-12-14 17:34:59