Szczegółowe informacje o ofercie nr StPr/2019-11-08/3440 na stanowisko Pracownik produkcji.

Informacje podstawowe:
Data rejestracji oferty: 08.11.2019 Ilość miejsc pracy: 4
Oferta ważna do: 22.11.2019 Miejsce pracy: Bolechowice
Data rozpoczęcia pracy: 01.01.2020 Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie od: 2600.00 PLN/mc Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Wymagania/obowiązki
Zawód:Operator maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury
Język obcy:rosyjski
Dodatkowe uwagi/informacje:wykształcenie podstawowe, umiejętność obsługi plotera, 2 lata doświadczenia na produkcji opakowań, komunikatywna znajomość języka rosyjskiego w celu porozumiewania się z załogą godz. pracy 6-14, 14-22
Zakres obowiązków: Obsługa linii do produkcji opakowań tekturowych
Sposób aplikowania
Sposób aplikowania: Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy Język składanych dokumentów: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie
Adres: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego Filia w Krzeszowicach
ul.Kolejowa 1, 32-065 Krzeszowice
Polska
Osoba do kontaktu: Ewelina Malinkiewicz tel.: 122822051

Wydruk strony: www.uppk.pl/2,oferty-pracy/44,lokalne-oferty-pracy/89
Data wydruku: 2019-12-12 08:57:49